کالیمدور

داستان کوتاه «یک هزار سال جنگ»

سلام به همگی. با یه داستان کوتاه جذاب دیگه در خدمت شما هستیم. «یک هزار سال جنگ» داستان کوتاهی مرتبط با اکسپنشن لژیون هست و از سرگذشت آلریا ویندرانر و تورالیون بعد از جنگ دوم – اولین تقابل الاینس و هورد – پرده برمی‌داره. این داستان دقیقاً شرح می‌ده که چطور آلریا و تورالیون به ارتش نور برای جنگیدن با لژیون پیوستن و اینکه چطور آلریا با نیروی وُید ارتباط گرفت و تونست ازش در مقابل لژیون استفاده کنه. جالبه بدونید سرعت گذر زمان در سایر نقاط کهکشان با سرعت گذر زمان در ازراث متفاوته و به نوعی، گذر زمان در ازراث خیلی آهسته‌تره. آلریا و تورالیون هزار سال رو مشغول جنگ با لژیون بودن در حالی که در ازراث فقط چند دهه زمان سپری شده بود و همین باعث شد لژیون فرصت کافی برای تجدد قوا و حمله‌ی مجدد به ازراث رو داشته باشه. خیلی داستان جذابیه، پیشنهاد می‌کنم به هیچ وجه از دستش ندید!

5 نظر

    • بله یکی دوتا از بچه‌های تیم کالیمدور مسئول پیدا کردن کتابا هستن. به ادمین ما در کانال تلگرام پیام بده بگو کدوم کتاب رو می‌خوای، یحتمل برات می‌فرستم. تلگرام ما:
      t.me/Kalimdor_ir

  • یکجا تو داستان یک رویا نشون میده از یک الف توی زندان که ناجی کهکشان خواهد شد، منظورش ایلیدن هست؟ ایلیدن که قبل از پچ برنینگ کروزد توی زندان بود، دقیق تر بگم توی وارکرافت ۳، پس چطور توی پچ لژیون هنوز توی زندان هست درحالیکه الان باید توی پچ برندینگ کروزد مرده باشه؟ اگه ایلیدن نیست، جز ایلیدن کدوم الف داشتیم که ناجی کهکشان بود در پچ لژیون؟؟

    • بله منظورش ایلیدن هست ولی دقت کن، شروع داستان حتی از قبل وارکرفت سه هست، جنگ اول هورد و الاینس. از اونجا این داستان شروع میشه. تا می‌رسه به اکسپنشن لژیون. قاطی نکنی اینا رو

مارا دنبال کنید

error: Content is protected !!