کالیمدور

کرونیکل؛ جلد اول؛ دانلود نسخه‌ی کامل کتاب

سلام مجدد به همه ی رفقا. پس از مدت ها با ترجمه ی وارکرفت پیشتون برگشتیم. این بار کار مشترکی داریم با سایت دوست و همکارمون «دوران اژدها». و مجموعه ی کرونیکل (تاریخچه ی دنیای وارکرفت) رو برای همکاری مد نظر قرار دادیم چرا که با ترجمه ی جلدهای کرونیکل، تا حد زیادی محتوای داستان خود به خود نقل میشه و ما هم نیاز کمتری به نگارش یا ترجمه ی مقاله داریم. 

خلاصه ی داستان:
جهان وارکرافت: کرونیکل سفری به دوران اسطوره و افسانه است، یعنی مدت‌ها پیش از اینکه واژگان هورد و اتحاد به وجود آیند. این کتاب معتبرِ تاریخ وارکرافت، داستان‌های ناگفته‌ای درباره‌ی تولد کیهان، طلوع امپراتوری‌های باستان و نیروهایی که جهان آزراث و مردمش را شکل داد، بیان می‌کند.

این کتاب زیبا شامل بیست و پنج تصویر تمام صفحه است که پیتر لی، هنرمند دنیای وارکرافت، به تصویر کشیده، همچنین یک چارت کیهان‌شناسی، شش نقشه که تغییرات را طی گذر زمان ترسیم کرده و دیگر تصاویر هنری به هنرمندی جوزف لاکروی می‌باشد و آغاز جهان وارکرافت را در یک سری کنکاش‌های چندگانه از گذشته‌های دور تا عصر نوین مورد توجه قرار می‌دهد.

تعداد جلد ها: تا الان… ۳ جلد

نویسندگان: کریس متزن، مت برنز، رابرت بروکس

امیدوارم از خواندن این رمان بسیار زیبا لذت ببرید.

دانلود مقدمه

دانلود فصل اول

دانلود فصل دوم بخش اول

دانلود فصل دوم بخش دوم

دانلود فصل دوم بخش سوم

دانلود فصل سوم بخش اول

دانلود فصل سوم بخش دوم

دانلود فصل سوم بخش سوم

دانلود فصل چهارم بخش اول

دانلود فصل چهارم بخش دوم

دانلود فصل چهارم بخش سوم

دانلود فصل چهارم بخش چهارم

 

پایان!

دانلود نسخه‌ی کامل کتاب

تشکر(۵۰)منفی(۲)

13 نظر

 • سلام و خسته نباشید دوباره و زیاد بابت زحماتتون برای ترجمه ی این کتاب واقعا کتاب لذت بخشی بود سلول به سلولمو به وجد میاورد یه سوال داشتم اینه که آیا جلد های بعدی کرونیکل رو هم ترجمه میکنین یا نه من جلد دومش نسخه انگلیسی شو گرفتم ولی زبانم اونقدر خوب نیست بخوام بخونم بعضی کلماتشو مجبورم ترجمه کنم که بازم مث ترجمه شما و بچه های دوران اژدها نمیشه.ولی انقد ذوق دارم که دوس دارم بشینم با همین وضع بخونم حالا میخواستم بدونم در دستور کارتون هست ترجمه جلد دوم یا نه.بازم دمتون گرم و خسته نباشید واقعا.

  تشکر(۲)منفی(۰)
 • سلام و خسته نباشید جانانه به شما عزیزان من که دارم له له می زنم برای اومدن Battle for Azeroth عطش دارم با یکی که دیونه وارکرفته بشینیم و صحبت کنیم ساعت ها تشکر بابت ترجمه هاتون الآن اوضاع مال ام اون قدر افتضاحه که حتی کرایه ماشن هم :((( ولی این طور نمیمونه...روزی که اوضاعم درست بشه حتما یه Donation تر و تمیز خدمت اعضای کالیمدور تقدیم خواهم کرد باز هم ممنون بابت زحماتتون

  تشکر(۷)منفی(۰)
 • سلام خسته نباشید
  اول تشکر میکنم بابت زحماتی که میکشید
  میخواستم بدونم ترجمه این کتاب رو ادامه میدین آیا یا بیخیالشیم ؟
  کتاب ایلیدن هم خیلی وقته منتشر شده خوشحال میشم در نظرش داشته باشید.

  تشکر(۲)منفی(۲)
  • سلام دوست عزیز. معلومه که ترجمه رو ادامه می دیم. شک نکن کاری که شروع کردیم رو به اتمام می رسونیم. کتاب ایلیدن هم نشر ویدا ترجمه و چاپ کرده و ما سراغ ترجمه ش نمی ریم

   تشکر(۴)منفی(۲)

مارا دنبال کنید