کالیمدور

آینه‌ی تاریک

سلام به همگی. با توجه به اینکه شخصیت جدید و مهمی به هورد تزریق شده به اسم ناتانوس… لازم دیدیم داستانی مرتبط باهاش براتون بذاریم که همکارای ما در سایت دوران اژدها ترجمه‌ش کردن. داستان کوتاه “آینه‌ی تاریک”. امیدوارم از خوندنش لذت ببرید:

 

Download

تشکر(۲۸)منفی(۴)

8 نظر

 • سلام. قبلا در رابطه با ترجمه کتابهای وارکرفت گفته بودید که تابستان پرباری داریم اما حالا همون دو کتاب اول طلوع هورد و آخرین نگهبانم حذف کردین!!!!

  تشکر(۰)منفی(۰)
 • سلام به همه
  اقا من یه سوالی دارم در به در دارم دنبال جواب میگردم اگه میشه کمکم کنید به جواب برسم
  توی یکی از فیلم های لجیون متوجه شدم ترال زخمی شده،والبته توی بازی نتونستم بعد از اون ردی ازش پبدا کنم.میخواستم بدونم زنده است یا نه؟وامکانش هست توی این وضع ناجور که سیلوانس داره هورد رو به سمت بی شرافتی میکشونه در داستان نبرد برای ازراث نقشی ایفا کنه؟
  با تشکر از شما

  تشکر(۰)منفی(۰)
  • بله ترال زنده هستش و انگار دست از جنگ و سیاست کشیده و پیش زن و بچه‌ش زندگی می‌کنه. باید صبر کرد و دید که در این اکسپنشن چه نقشی ایفا خواهد کرد.

   تشکر(۱)منفی(۱)
 • البته با کمال احترام خدمت ادمین گرامی، میخواستم بگم که nathanos جزو شخصیتهایی است که اتفاقا از روزگار wow classic بوده و به عنوان یک انسان اولین پیروی sylvanas windrunner بوده. (مکان eastern plagueland) اما با توجه به اینکه sylvanas از داستان legion به عنوان warchief انتخاب شده، nathanos نیز به عنوان یکی از فرماندهان forsaken نقش برجسته تری پیدا کرده

  تشکر(۲)منفی(۰)
  • بله مسلمآ شخصیت جدیدی نیست اما چون به تازگی مطرح شده لازم بود ازش بیشتر بگیم. خیلی شخصیت ها در هورد همینطورن مثه رکسار. از قدیم بودن ولی جدیدآ خبری ازشون نیست.

   تشکر(۱)منفی(۰)

مارا دنبال کنید