کالیمدور

کرونیکل؛ جلد اول؛ فصل دوم؛ بخش دوم

سلام مجدد به همه ی رفقا. پس از مدت ها با ترجمه ی وارکرفت پیشتون برگشتیم. این بار کار مشترکی داریم با سایت دوست و همکارمون «دوران اژدها». و مجموعه ی کرونیکل (تاریخچه ی دنیای وارکرفت) رو برای همکاری مد نظر قرار دادیم چرا که با ترجمه ی جلدهای کرونیکل، تا حد زیادی محتوای داستان خود به خود نقل میشه و ما هم نیاز کمتری به نگارش یا ترجمه ی مقاله داریم. 

خلاصه ی داستان:
جهان وارکرافت: کرونیکل سفری به دوران اسطوره و افسانه است، یعنی مدت‌ها پیش از اینکه واژگان هورد و اتحاد به وجود آیند. این کتاب معتبرِ تاریخ وارکرافت، داستان‌های ناگفته‌ای درباره‌ی تولد کیهان، طلوع امپراتوری‌های باستان و نیروهایی که جهان آزراث و مردمش را شکل داد، بیان می‌کند.

این کتاب زیبا شامل بیست و پنج تصویر تمام صفحه است که پیتر لی، هنرمند دنیای وارکرافت، به تصویر کشیده، همچنین یک چارت کیهان‌شناسی، شش نقشه که تغییرات را طی گذر زمان ترسیم کرده و دیگر تصاویر هنری به هنرمندی جوزف لاکروی می‌باشد و آغاز جهان وارکرافت را در یک سری کنکاش‌های چندگانه از گذشته‌های دور تا عصر نوین مورد توجه قرار می‌دهد.

تعداد جلد ها: تا الان… ۳ جلد

نویسندگان: کریس متزن، مت برنز، رابرت بروکس

امیدوارم از خواندن این رمان بسیار زیبا لذت ببرید.

دانلود مقدمه

دانلود فصل اول

دانلود فصل دوم بخش اول

دانلود فصل دوم بخش دوم

تشکر(۱۲)منفی(۱)

2 نظر

 • سلام خسته نباشید
  اول تشکر میکنم بابت زحماتی که میکشید
  میخواستم بدونم ترجمه این کتاب رو ادامه میدین آیا یا بیخیالشیم ؟
  کتاب ایلیدن هم خیلی وقته منتشر شده خوشحال میشم در نظرش داشته باشید.

  تشکر(۰)منفی(۰)
  • سلام دوست عزیز. معلومه که ترجمه رو ادامه می دیم. شک نکن کاری که شروع کردیم رو به اتمام می رسونیم. کتاب ایلیدن هم نشر ویدا ترجمه و چاپ کرده و ما سراغ ترجمه ش نمی ریم

   تشکر(۰)منفی(۰)